Hoppa till innehåll

Välkommen att kontakta oss!

Vill du komma i kontakt med någon av våra medarbetare så är mailadressen fornamn.efternamn@elu.se. För telefonnummer och övriga frågor vänligen kontakta växeln för respektive kontor.

ELUs kontor

Stockholm

Valhallavägen 117 M
115 31 STOCKHOLM
Tel: 08-5800 91 00

Göteborg

Västra Hamngatan 14
411 17 GÖTEBORG
Tel: 031-339 32 00

Malmö

Norra Vallgatan 60
211 22 MALMÖ
Tel: 040-644 91 00


Kontaktpersoner

Bro- och anläggningskonstruktion

Bro- och anläggningskonstruktion
Jonas Loberg
Stockholm

jonas.loberg@elu.se
+46 8-5800 29 95

Bro- och anläggningskonstruktion
Mathias Uhlán
Göteborg

mathias.uhlan@elu.se
+46 31-339 32 08

Bro- och anläggningskonstruktion
Rikard Winnersund
Malmö

rikard.winnersund@elu.se
+46 40-644 31 22

Byggnadskonstruktion

Byggnadskonstruktion
Johan Karlsson
Stockholm

johan.karlsson@elu.se
+46 8-5800 91 11

Byggnadskonstruktion
Karl-Johan Olsson
Göteborg

karl-johan.olsson@elu.se
+46 31-339 32 42

Geoteknik

Geoteknik
Almut Werner
Stockholm

almut.werner@elu.se
+46 8-5800 92 44

Geoteknik
Sebastian Addensten
Samordnare Fältgeoteknik

sebastian.addensten@elu.se
+46 8-5800 91 44

Geoteknik
Simon Håkansson
Göteborg

simon.hakansson@elu.se
+46 31-339 32 02

Marina konstruktioner

Marina konstruktioner
Dan Svensson
Stockholm

dan.svensson@elu.se
+46 8-5800 91 30

Marina konstruktioner
Daniel Rönnebjerg
Göteborg

daniel.ronnebjerg@elu.se
+46 31-350 32 75

Marina konstruktioner
Emelie Björnevid
Malmö

emelie.bjornevid@elu.se
+46 40-644 91 06

Affärsutveckling och stödfunktioner

Mattias Grauers
VD

mattias.grauers@elu.se
+46 40-644 91 11

Christoffer Svedholm
Teknikutveckling

christoffer.svedholm@elu.se
+46 31-350 32 66

Frida Lindal
HR-Chef

frida.lindal@elu.se
+46 31-350 32 52

Jakob Inestam
Ekonomichef

jakob.inestam@elu.se
+46 8-5800 92 60

Lovisa Persson
Rekrytering och Employer Branding

lovisa.persson@elu.se
+46 31-650 32 82

Markus Steiner
Hållbarhet

markus.steiner@elu.se
+46 8-5800 92 05

Natascha Lodding Bondy
Kommunikation

natascha.l.bondy@elu.se
+46 8-5800 92 03